m
Popular Posts
Follow Us
FőoldalHír archívum

Sport Nap volt

Ezen a napon a Sportpálya minden józsaié volt tekintet nélkül arra, hogy valamelyik sportegyesület tagja e vagy sem, idõs e vagy fiatal. A nap során volt foci bajnokság, póni lovaglás, lovas hintózás, sorversenyek, ügyességi versenyek, asztali tenisz.

Sportnap2.jpg

Shotokan Karate bemutató edzésen is részt vehettek részt az érdeklõdõk, melynek alkalmával egyszerre kb. 100 fõ edzett erõsített együtt, kicsi és nagy egyaránt. Természetesen a Bushido Karate Egyesület is, akár csak a Józsai Település Fejlesztõ Egyesület Sport Szakosztálya is karitatív módon vett részt a Sport Nap lebonyolításában.

Sportnap1.jpg

A nap legfõbb célja az volt, hogy felhívjuk a józsai lakosok, józsai szülõk figyelmét, hogy milyen fontos gyermekeink egészséges életvitele, sport tevékenysége. További cél volt még, hogy bemutassuk, hogy a józsai Sportpálya, mely jelenleg a Józsa SE kezelésében van, mennyire alkalmas lenne ilyen és ehhez hasonló tömegsport tevékenység napi-heti szintû lebonyolítására.

Sportnap3.jpg

Várunk minden érdeklõdõ gyermeket és felnõttet továbbra is a Shotokan Karate edzéseinkre kedd-csütörtök 18.00-tól az Alsójózsai utca 8- szám (Napközi épület) alatt.

Érdeklõdni: 06-20-389-48-53 telefonszámon, vagy az orikrisz@t-online.hu e-mail címen

Õri Krisztián 3. Dan
elnök
Bushido Karate Sportegyesület