
A Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskolában június 21-én, szombaton rendezték a tanévzáró ünnepséget és a nyolcadikosok búcsúztatató ceremóniáját, a ballagást.

Danku Attila intézményvezetõ úr beszédében összefoglalta a 2013/2014-es tanév legkiemelkedõbb iskolai eseményeit. Beszédében kitért többek között arra, - hogy az iskola diákjai nem kevesebb, mint 35 - alkalommal szereztek az idén a városi, megyei versenyeken dobogós helyezést. A legkiemelkedõbb tehetségeket intézményvezetõ úr elismerõ oklevélben és könyvjutalomban részesítette.

A legifjabb Lorántffysok vakációváró és bizonyítványelemzõ kis mûsora után a ballagóké volt a fõszerep. Elbúcsúztak egymástól, az iskolától, ahol olyan sok szép közös emléket gyûjtöttek az elmúlt nyolc évben, valamint virágokkal köszönték meg tanáraiknak, tanítóiknak a türelmet, a figyelmet és a bölcs útmutatást.

